Darbo pasiūlymai
TELTONIKA - Įterptinių sistemų programuotojas (-a) Junior
Kam laukti studijų pabaigos jeigu gali dirbti pagal specialybę jau dabar? Kaip atrodys tavo darbo diena? - Kursi naujas funkcijas C programavimo kalba; - Tobulinsi esamas funkcijas bei dokumentaciją; - Dalyvausi Agile (scrum) komandos gyvenime ir vidiniuose procesuose; - Bendradarbiausi su aparatinės įrangos (Hardware) ir programinės įrangos (Software) vystymo komandomis produkto kūrimo ciklo metu. Ką siūlome? - Lanksčias darbo valandas, kad galėtum derinti asmeninį ir darbo laiką; - Galimybę kilti karjeros laiptais sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje; - Galimybę prisidėti kuriant inovatyvius ir unikalius IoT sprendimus skirtus tarptautinei rinkai; - Vidiniai ir išoriniai mokymai bei konsultacijos iš savo srities specialistų nuolatiniam profesiniam tobulėjimui; - Palaikančią ir pozityvią atmosferą komandoje, įvairius renginius, užkandžius ir vaisius moderniame biure bei kt.
TELTONIKA - IoT sprendimų inžinierius (-ė)
Kam laukti studijų pabaigos jeigu gali dirbti pagal specialybę jau dabar? Kaip atrodys tavo darbo diena? - Konsultuosi ir mokysi darbuotojus ir klientus kaip naudotis Teltonika Telematics produktais ir sprendimais; - Spręsi technines problemas ir užtikrinti jų prevenciją; - Ruoši ir prižiūrėsi produktų bei sprendimų techninę dokumentaciją; - Vertinsi klientų poreikius naujiems funkcionalumams, teiksi siūlymus jų įgyvendinimui ir kuruosi įgyvendinimo eigą; - Koordinuosi užklausas su projektavimo, gamybos, kokybės ir tiekimo atstovais; - Tiesiogiai bendrausi su klientais dėl techninių klausimų (konferenciniai skambučiai, vizitai pas klientus); - Atliksi sprendimų testavimus prieš pateikiant juos klientams. Ką siūlome? - Lanksčias darbo valandas, kad galėtum derint asmeninį ir darbo laiką; - Galimybę kilti karjeros laiptais sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje; - Galimybę prisidėti kuriant inovatyvius ir unikalius IoT sprendimus skirtus tarptautinei rinkai; - Vidiniai ir išoriniai mokymai bei konsultacijos iš savo srities specialistų nuolatiniam profesiniam tobulėjimui; - Palaikančią ir pozityvią atmosferą komandoje, įvairius renginius, užkandžius ir vaisius moderniame biure bei kt.; - Galimybę keliauti po įvairias pasaulio šalis atstovaujant Teltonika Telematics (techninių sprendimų prezentacijos, parodos, mokymai, vizitai pas klientus).
TELTONIKA - Elektronikos inžinierius (-ė) Junior
Kam laukti studijų pabaigos jeigu gali dirbti pagal specialybę jau dabar? Kaip atrodys tavo darbo diena? - Projektuosi elektronikos schemas; - Trasuosi PCB; - Ieškosi naujų techninių sprendimų; - Prisidėsi prie gamybinės dokumentacijos ruošimo. Ką siūlome? - Lanksčias darbo valandas, kad galėtum derint asmeninį ir darbo laiką; - Galimybę kilti karjeros laiptais sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje; - Galimybę prisidėti kuriant inovatyvius ir unikalius IoT sprendimus skirtus tarptautinei rinkai; - Vidiniai ir išoriniai mokymai bei konsultacijos iš savo srities specialistų nuolatiniam profesiniam tobulėjimui; - Palaikančią ir pozityvią atmosferą komandoje, įvairius renginius, užkandžius ir vaisius moderniame biure bei kt.
TELTONIKA - Įterptinio Linux programuotojas (-a) Junior
Kam laukti studijų pabaigos jeigu gali dirbti pagal specialybę jau dabar? Kaip atrodys tavo darbo diena? - Prisidėsi prie IoT prietaisų programinės įrangos kūrimo - Spręsi įvairias kompleksines užduotis - Analizuosi ir kursi naujas technologijas - Dirbsi su aparatine įranga - Teiksi techninę pagalbą kolegoms. Ką siūlome? - Lanksčias darbo valandas, kad galėtum derint asmeninį ir darbo laiką; - Galimybę kilti karjeros laiptais sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje; - Galimybę prisidėti kuriant inovatyvius ir unikalius IoT sprendimus skirtus tarptautinei rinkai; - Vidiniai ir išoriniai mokymai bei konsultacijos iš savo srities specialistų nuolatiniam profesiniam tobulėjimui; - Palaikančią ir pozityvią atmosferą komandoje, įvairius renginius, užkandžius ir vaisius moderniame biure bei kt.
Junior Data Extraction Specialist / Web Crawler Developer
As an airfare intelligence provider with more than 100 employees on board, we are now looking for a new team member to join our Data Extraction Team and grow as a software development professional together with experienced colleagues. If you love to work with data, it may be a great start to your career in the IT field! Areas of responsibility: - Building new internet crawlers/robots (C#) - Maintaining and optimizing existing internet crawlers/robots - Analysing data sources and finding the best ways to extract information - Get to know internal tools and monitoring systems - Solve easy and mid-level tasks Skills we are looking for: - Fundamentals and basic skills in any object-oriented programming language - A very structured and analytic way of working - Logical thinking, persistency, attention to detail - Excellent knowledge of written and spoken English We consider as a plus: - Experience with C# - Experience working with Regular Expressions - Basic knowledge of MS SQL - Knowledge of HTTP protocol (Request/Response, Cookies, Sessions, etc.) - Knowledge of data markup languages (XML/JSON/HTML) - Knowledge of APIs (REST, SOAP)
LSP_profile-pic
LSP_profile-pic
LSP_profile-pic
LSP_profile-pic
LOGO-colour